Уявіть фантастичну ситуацію .Ви зустрілись зі Скруджем .Про що б вам з ним хотілося поговорити ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если это про ночь перед рождеством, то.. Насколько изменилась твоя жизнь после твоего изменения, как теперь к тебе относятся люди? Наскільки змінилося твоє життя після твого змінення, як тепер до тебе відносяться люди? Надеюсь, что я помогла