Уявіть себе учасником Старшинської ради 1653 р на якій обирають майбутнього союзника України. Які аргументи ви запропонували б на користь чи проти союзницьких відносин із Туреччиною, Московією?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я би запропанував Московію тому що ця страна велика та сильна. Але не розділення Украіни на правий та лівий берег