Уявіть, що ви зі своїм братом (сестрою, мамою, татом) сидите біля вечірнього баггатя. Складіть і запишіть діалог відповідно до запропонованої ситуації (5 - 6 реплик).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-мамо,тату,як добре сидіти біля багаття..чи не так? -так синку!але щось сумно.. -о давайте пісень заспіваємо?наших,українських? -чудова ідея!!! -я прихопив наш старий фотоальбом...може переглянемо?? -звичайно тату!!Дивіться який я був маленький!!!кумедний!! -так...там тобі 2 рочка.. -ми так добре відпочили ,я не забуду ніколи..