В чем биологическое значение самоопыления и апомиксиса? Какие приспособления существуют у растений для предотвращения самоопыления? Примеры.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біологічне значення самозапилення:- надійність, коли рослини зустрічаються рідко або ростуть на великих відстанях;           -     можливе без чинників, за допомогою яких відбувається запилення.