В деякого царя є 100 міністрів, про яких відомо, що серед них є принаймні один чесний, і що у кожній парі міністрів принаймні один нечесний. Скільки чесних міністрів у цього царя?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если я правильно разобралась в вашем языке, то честных министров у царя - всего 1. Если на каждую пару министров приходится 1 нечестный, то 100: 2 = 50. Следовательно, нечестных министров -50 человек.
Гость
Поставши в пару одного чесного міністра з будь-яким іншим, враховуючи що в парі повиннен бути обовязково один нечесний, бачимо, що в царя лише 1 чесний міністр, а решта 100-1=99 міністрів нечесні відповідь: 1 чесний міністр