В + л + о + з = ? (для мешканців більшості сучасних країн може бути й ось така інтерпретація цього самого запитання та такої само відповіді: з + в + л + о + з = ?) Відповідь напишіть, виходячи з ідей зашифрування. Тож будьте у...

В + л + о + з = ? (для мешканців більшості сучасних країн може бути й ось така інтерпретація цього самого запитання та такої само відповіді: з + в + л + о + з = ?) Відповідь напишіть, виходячи з ідей зашифрування. Тож будьте уважними! Адже може так статися, що, навіть знаючи, що тут зашифровано, Ви відповісте неправильно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зима+весна+літо+осінь+зима=рік (початок року 1 січня)