В одній урні 5 білих і 3 чорні кульки, а в другій - 4 білих і 3 чорних. З першої урни навмання виймають 2 кульки та кладуть в другу урну. Після цього з другої урни виймають 3 кульки. Знайти ймовірність того, що серед кульок, як...

В одній урні 5 білих і 3 чорні кульки, а в другій - 4 білих і 3 чорних. З першої урни навмання виймають 2 кульки та кладуть в другу урну. Після цього з другої урни виймають 3 кульки. Знайти ймовірність того, що серед кульок, які витягли з другої урни, 2 білі та 1 чорна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
http://likeberi.com/owner/wall/1938543/redirect