В одному ящику було в 7 раз більше апельсинів, ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 38 апельсинів , а з другого 14 , то в другому залишилося на 78 апельсинів менше, ніж у першому . Скільки апельсинів було в кожному ящику с...

В одному ящику було в 7 раз більше апельсинів, ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 38 апельсинів , а з другого 14 , то в другому залишилося на 78 апельсинів менше, ніж у першому . Скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
7х - 38 = Х - 14 + 78 6х = 64 + 38 Х = 102 : 6 Х = 17 ( апельсинов ) во втором 7 • 17 = 119 ( апельсинов ) в первом