В одному з під’їздів восьмиповерхового будинку на першому поверсі розміщені квартири від 97 до 102. На якому поверсі і в якому під’їзді розміщена квартира № 222, якщо всі під’їзди побудовано однаково і на кожному поверсі однако...

В одному з під’їздів восьмиповерхового будинку на першому поверсі розміщені квартири від 97 до 102. На якому поверсі і в якому під’їзді розміщена квартира № 222, якщо всі під’їзди побудовано однаково і на кожному поверсі однакова кількість квартир?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На кожному поверсі по 6 квартир (у прикладі взяті квартири 97, 98, 99, 100, 101, 102). Оскільки будинок 8-миповерховий, то під’їзд має 6 * 8 = 48 квартир. Отже перша квартира першого під’їзду має номер 1 Отже перша квартира другого під’їзду має номер 49 Отже перша квартира третього під’їзду має номер 97 Отже перша квартира четвертого під’їзду має номер 145 Отже перша квартира п’ятого під’їзду має номер 193 Отже перша квартира шостого під’їзду має номер 241 Оскільки 222 більше за 193 и менше за 241, то квартира 222 знаходиться у п’ятому під’їзді