В одновимірному масиві знайти найменший елемент і поміняти його місцями з першим елементом масиву. допоможіть будь-ласка розв"язати задачу!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
var  a: array[1..n] of integer;  k, i, m: byte;  min: integer; begin  Write('Razmer massiva: ');  Readln(k);  if (k < 0) or (k > 100) then      begin        Writeln('Razmer dolzhen byt bolshe 0 i menshe 100');        Readln;        Exit;      end;  Randomize;  Writeln('Ishodn. massiv: ');  for i:=1 to k do      begin        a[i]:=Random(101)-50;        write(a[i]:4);      end;  min:=a[1];  for i:=2 to k do    if a[i] < min then        begin          min:=a[i];          m:=i;        end;  a[m] := a[1];  a[1] := min;  Writeln;  Writeln('Min element = ', min:4, ' v posicii ', m:3);  Writeln('Rezult. massiv: ');  for i:=1 to k do      write(a[i]:4);  readln; end.