В Олесі є певна сума грошей,за яку вона може придбати 12 одакових хустинок,Скільки вона зможе придбати за ту саму суму грошей,якщо вони подешевшають в 1,5 раза? (Розпишіть будьласка як розв*язати цю задачу) Тестові відповіді:А)...

В Олесі є певна сума грошей,за яку вона може придбати 12 одакових хустинок,Скільки вона зможе придбати за ту саму суму грошей,якщо вони подешевшають в 1,5 раза? (Розпишіть будьласка як розв*язати цю задачу) Тестові відповіді:А)8 хустинок,Б)6 Хустінок,В)15 Хустинок,Г)18 Хустинок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г)18 Хустинок................................................. Раз подешевеют в 1.5 раза,значит,на те же деньги сможет купить в 1. раза больше платочков 12*1.5=18