В основі правильної призми лежить трикутник із стороною 4 см, а її бічне ребро дорівнює 10 см. Знайдіть площу бічної поверхні цієї призми. 3. Діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 10 см, а його висота — 6 см. Знайдіть ...

В основі правильної призми лежить трикутник із стороною 4 см, а її бічне ребро дорівнює 10 см. Знайдіть площу бічної поверхні цієї призми. 3. Діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 10 см, а його висота — 6 см. Знайдіть площу поверхні та об'єм циліндра. 4. Твірна конуса дорівнює l і утворює з висотою конуса кут α. Знайдіть площу бічної поверхні та об'єм конуса.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Sбок=Рh  Р=а*в*с а=корень (4^2*3^2) а=корень(16+9) а=корень(25) а=5 Sбок=3*4*5*3=180 Если не ошибаюсь ,то так