В прямокутному паралелепіпеді площа діагонального перерізу дорівнює 32 кв. см. знайдіть висоту паралелепіпеда, якщо діагональ основи дорівнює 8 см?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Площа діагонального перерізу прямокутного паралелепіпеда дорівнює добутку діагоналі основи на його висоту, тому висота паралелепіпеда дорівнює h=32:8=4 см выдповідь: 4 см
Гость
4 см)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))