В украiнськiй народнiй творчостi цей птах э символом горя, смертi. Про якого птаха йдеться? а)голуба; б)грифа; в)сорокопуда; г)крука; д)журавля.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г) Крук (насправді, жоден з цього списку не підходить, оскільки символ горя та смерті в українській творчості - ворон. Але найбільше ознак ворона має саме крук, тому відповідь - г)