В усіх поданих речень є пара таких слів але в одному з цих пар дві у якому а) Молоде орля та вище старого літає б) Слова масні а пироги пісні в) Добре говорить але зле робить г) На чорній землі білий хліб робить д) Правда т...

В усіх поданих речень є пара таких слів але в одному з цих пар дві у якому а) Молоде орля та вище старого літає б) Слова масні а пироги пісні в) Добре говорить але зле робить г) На чорній землі білий хліб робить д) Правда та кривда - як вогонь та вода
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Молоде-старого 2.масні пістні 3.Добре зле 4.чорній білий 5.Правда та кривда , вогонь та вода
Гость
Правда та кривда - як вогонь та вода