В яких вiдмiнках слiд вжити iменники,що в дужках. 1.бджола(ведмiдь)медом платить. 2. Листопал (вересень) онук,(жовтень)син,(зима)рiдний брат. 3. не бажай (син) багатства,а бажай розуму. 4. У кожнiм (край)своi звичаi/
Ответ(ы) на вопрос:
У давальному відмінку. 1. Бджола ведмедю медом платить. 2. Листопад вересню онук,жовтню син, зимі рiдний брат. 3. Не бажай синові багатства,а бажай розуму. 4. У кожнiм краї своi звичаї.
У давальному відмінку. Бджола ведмедю медом платить. Листопад вересню онук,жовтню син, зимі рiдний брат. Не бажай синові багатства,а бажай розуму. У кожнiм краєві свої звичаї.