Вам видано суміш крейди , кухонної солі залізних ошурок. Які досліди і в якій послідовності слід виконати , щоб розділити дану суміш ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Залізні ошурки збираємо за допомогою магніту. 2. Суміш крейди і кухонної солі заливаємо водою. 3. Здійснюємо фільтрування цієї суміші, крейда залишиться на фільтрування папіру, а розчин кухонної солі потрапить у хімічний посуд. 4. Випаровуємо розчин кухонної солі, вода випарується, а сіль залишиться у фарфоровій чашці.