Варіант 3   1.  Модуль числа   (- 5,6 )   дорівнює: А) 5,6;                  Б) 0             В) не існує;          Г) . 2.  Число  1  протилежне для: А) 1;                     Б) – 1;                  В) 0;                    ...

Варіант 3   1.  Модуль числа   (- 5,6 )   дорівнює: А) 5,6;                  Б) 0             В) не існує;          Г) . 2.  Число  1  протилежне для: А) 1;                     Б) – 1;                  В) 0;                     Г) 0,1. 3.  Сума чисел  -13,5 + (- 3, 5) є число: А) додатне;                   Б) 0;            В) невід’ємне;               Г)  від’ємне. 4. Значення виразу   17,5  – с + (- 7, 5) +  с     дорівнює: А) 1;           Б) – 10;                В) 10;                   Г) с. 5. Обчислити:   -  +  - 2  +  2 А) 2 ;        Б) – ;                 В) ;          Г) - . 6. Який знак поставити замість зірочки, щоб утворилась правильна              нерівність:      - 32 - (- 19)  *  -63? А) >  ;        Б) <;           В) =;           Г) > або =.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. А;    2. Б;    3. Г;    4. В;    5. (не понятно задание) 6. А