Василь і Володя пішли ловити рибу вони разом спіймали на сім рибин більше ніж Василь сам та на 12 рибин більше ніж Володя сам скільки рибин спіймали Василь та Володя разом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х - поймали вместе х-7 поймал Василь х-12 поймал Володя (х-7)+(х-12)=х х-7+х-12=х х+х-х=12+7 х=19 Ответ: вместе поймали 19 рыбин Или просто: 7+12=19 Ответ: 19 рыбин