Василів Володя пішли ловити рибу вони разом спіймали на 7 рибин б ільше ниж Василь сам та на 12 більше ніж Володя сам Скільки рибин спіймали Василь та Володя разом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х - поймали вместе х-7 поймал Василь х-12 поймал Володя (х-7)+(х-12)=х х-7+х-12=х х+х-х=12+7 х=19 Ответ: вместе поймали 19 рыбин Или просто: 7+12=19 Ответ: 19 рыбин