Вчинки людей на основі власних спостережень ....срочно  потрібно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бувають различні вчинки людей, вони бувають добрими, та як це не прикро, бувають поганими. Одна людина може завжди обманювати другу, я багато разів запримічала, що люди не завжди говорять правду, а ще гірше буває коли хтось щось бере без дозволу чуже, це називається крадіжкою. Крадіжка це злочин, але це не спиняє людство красти. Погано вчиняють навіть діти, коли дражняться друг з друга, а все тому що іх погано виховують батьки.Тож давайте відноситись до всіх так, як би ви хотіли, щоб відносились до вас.