Вчитель фізкультури записав результати чвертьфіналів,півфіналів та фіналу у шкільному турнірі з настільного тенісу. Результати ( не обов'язково в цьому порядку) були такими:Богдан виграв у Антона, Володя виграв Данила, Григорій...

Вчитель фізкультури записав результати чвертьфіналів,півфіналів та фіналу у шкільному турнірі з настільного тенісу. Результати ( не обов'язково в цьому порядку) були такими:Богдан виграв у Антона, Володя виграв Данила, Григорій виграв у Євгена, Григорій виграв у Володі, Володя виграв у Богдана, Микола виграв у Олега і Григорій виграв у Миколи. Яка пара грала у фіналі? А: Григорій і Євген Б:Григорій і Володя В:Володя і Богдан Г:Григорій і Миколо Д:Володя і Данило
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б : Григорій і Володя  .