Велосипедист що їхав із пункту А, повинен прибути до пункту В. якщо швидкість руху
Велосипедист що їхав із пункту А, повинен прибути до пункту В. якщо швидкість рухувелосипедиста дорівнюватиме 15 км/год, він приїде на 1 год 20 хв раніше призначеного часу. якщо велосипедист їхатиме зі швидкістю 10 км/год,то до призначеного часу він проїде 5 поділити на 6 відстані від А до В.за який час велосипедист повинен проїхати відстань між пунктми А і В щоб прибути до пункту В у заданий час?
Ответ(ы) на вопрос:
12 км/год он должен ехать