Вибачте,мені потрібно написати 10-12 речень з дієсловами, і щоб там було 10 слів іншої

Вибачте,мені потрібно написати 10-12 речень з дієсловами, і щоб там було 10 слів іншоїчастіни мови (службові не рахуються)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мама Грае з дитиною Я написав вiрш Пробачте я запiзнився Менi поставили 12 балiв  Весна не хоче дарувати сонечко Вже Опало листя Я Люблю торти  Як менi правилно записати речення  Я зробив домашне завдання Мамо нагрiй менi суп