Виберіть одну правильну відповідь:1.Фразеологізм-синонім до слова хитрувати:а) заплющувати очіб)замилювати очів) замазувати очіг) заливати очі 2.Значення "надумане мірило упередженої людини, яка підганяє під нього факти дійснос...

Виберіть одну правильну відповідь: 1.Фразеологізм-синонім до слова хитрувати: а) заплющувати очі б)замилювати очі в) замазувати очі г) заливати очі 2.Значення "надумане мірило упередженої людини, яка підганяє під нього факти дійсності" має фразеологізм: а) піррова перемога б) прокрустове ложе в) георостратова слава г) дамоклін меч д) Еолова арфа.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 б)замилювати очі 2. б) прокрустове ложе