Виберіть правильну відповідь (одну або кілька) 1. Укажіть чоловічі статеві залози: а) яєчники; б) яєчка; в) фолікули; г) передміхурова залоза. 2. Укажіть жіночі статеві залози: а) фолікули; б) яєчники; в) яєчка; г) пере...

Виберіть правильну відповідь (одну або кілька) 1. Укажіть чоловічі статеві залози: а) яєчники; б) яєчка; в) фолікули; г) передміхурова залоза. 2. Укажіть жіночі статеві залози: а) фолікули; б) яєчники; в) яєчка; г) передміхурова залоза. 3. Укажіть орган, в якому відбувається процес запліднення яйцеклітини: а) піхва; б) матка; в) маткова труба; г) яєчник. 4. Укажіть віковий період, в якому відбувається інтенсивне статеве дозрівання: а) молодший шкільний; б) середній шкільний; в) старший шкільний; г) зрілий вік. 5. Укажіть, що утворюється в результаті злиття чоловічої й жіночої статевих клітин: а) зигота; б) зародок; в) плід; г) бластула. 6. Назвіть процес виходу яйцеклітини з фолікула яєчника: а) менструація; б) овуляція; в) мутація; г) полюція. 7. Укажіть спільну ознаку, яку мають чоловічі та жіночі статеві клітини: а) нерухомі; б) рухомі; в) гаплоїдний набір хромосом; г) куляста форма. 8. З'ясуйте правильну послідовність проходження сперматозоїда під час запліднення: а) матка; б) маткова труба; в) піхва; г) шийка матки. 9. Статеві залози належать до залоз внутрішньої секреції: а) так; б) ні. Чому?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.б, в 2.а,б 3.в 4.б 5.г 6.а 7.г 8.в 9.а