ВИБЕРІТЬ ПОМИЛКОВЕ ТВЕРДЖЕННЯ ЩОДО ІНДІЇА) НАДРА ДУЖЕ БАГАТІ НА КАМ“,”ЯНЕ ВУГІЛЛЯ , НАФТУ . ПРИРОДНИЙ ГОРЮЧИЙ ГАЗ, ЗАЛІЗНІ РУДИ , СВИНЦЕВО - ЦИНКОВІ РУДИ.Б) СЛАБОУРБАНІЗОВАНАВ) ВЕЛИКИЙ ЕКСПОРТЕР ВИРОБІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ.Г) ...
ВИБЕРІТЬ ПОМИЛКОВЕ ТВЕРДЖЕННЯ ЩОДО ІНДІЇ
А) НАДРА ДУЖЕ БАГАТІ НА КАМ“,”ЯНЕ ВУГІЛЛЯ , НАФТУ . ПРИРОДНИЙ ГОРЮЧИЙ ГАЗ, ЗАЛІЗНІ РУДИ , СВИНЦЕВО - ЦИНКОВІ РУДИ.
Б) СЛАБОУРБАНІЗОВАНА
В) ВЕЛИКИЙ ЕКСПОРТЕР ВИРОБІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ.
Г) ПРОВІДНИМ ВИДОМ ТРАНСПОРТУ Є ЗАЛІЗНИЧНИЙ
Гость
Ответ: А) НАДРА ДУЖЕ БАГАТІ НА КАМ“,”ЯНЕ ВУГІЛЛЯ , НАФТУ . ПРИРОДНИЙ ГОРЮЧИЙ ГАЗ, ЗАЛІЗНІ РУДИ , СВИНЦЕВО - ЦИНКОВІ РУДИ.