Вічко в клітині водоростей:а) виконує функції накопичення по­живних речовин;б) бере участь у сприйнятті світла;в) виводить над­лишок води з клітини.

 Вічко в клітині водоростей:а) виконує функції накопичення по­живних речовин; б) бере участь у сприйнятті світла; в) виводить над­лишок води з клітини.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б)Бере участь у сприйнятті світла.
Гость
 Вічко в клітині водоростей: а) виконує функції накопичення по­живних речовин; б) бере участь у сприйнятті світла; в) виводить над­лишок води з клітини. Ответ: б.