Від іменників утворити прикметники: Козак, чех, Рига, Запоріжжя, Прага, товариш, Кременчук, Буг, Галич, Донецьк

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Козацький, чеський,ризький,запорізький,празький,товариський,кременчуцький,бузький,галицький,донецький.
Гость
козацький, чеський, ризький, запорізький, празький,кременчуцький, товариський. бузький, галицький, донецький.