Від поданих назв утворіть складноскорочені слова  ОЧЕНЬ ПРОШУ ПОМОЧЬ !1.Педагогічна рада2.Китайська Народна Республіка3.Обласна рада4.Світова організація торгівлі5.Національний банк УкраЇни6. Медичний університет7. Міська довідка

Від поданих назв утворіть складноскорочені слова  ОЧЕНЬ ПРОШУ ПОМОЧЬ ! 1.Педагогічна рада 2.Китайська Народна Республіка 3.Обласна рада 4.Світова організація торгівлі 5.Національний банк УкраЇни 6. Медичний університет 7. Міська довідка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Педагогічна рада - педрада 2.Китайська Народна Республіка - КНР 3.Обласна рада - облрада 4.Світова організація торгівлі - СОТ 5.Національний банк УкраЇни - Нацбанк України, або НБУ 6. Медичний університет - медуніверситет 7. Міська довідка - міськдовідка