Вiд поданих слiв утворiть слова бузсуфiксальним способом. Молодий, юний, мiцний, за?

Вiд поданих слiв утворiть слова бузсуфiксальним способом. Молодий, юний, мiцний, за??ливати, обстрiляти, насипати, запливати, перекладити, занепадати, мазати, переiздити, нестримний (нестрим), щемiти, записати, заявиити, захищати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Молодь, юнь, міць, заплив, насип, обстріл, переклад, занепад, мазь, переїзд, нестрим, щем, запис, заява, захист.