Від поданих слів утворіть відповідні форми, у яких би випали звуки е, о: учень, велетень, хлопець, молодець, палець, ранець, перець, виконавець, майстер, січень, березень, квітень, червень, липень, Дурень, пень, день, стілець, ...

Від поданих слів утворіть відповідні форми, у яких би випали звуки е, о: учень, велетень, хлопець, молодець, палець, ранець, перець, виконавець, майстер, січень, березень, квітень, червень, липень, Дурень, пень, день, стілець, горобець, гравець, садок, листок, струмок, ставок, лісок, тинок, деньок, замок, горбок, брусок, куток, візок, лужок, льонок, стіжок, колосок, гурток, молоток, колобок, моток
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Учня, велетня, хлопця, молодця, пальця, ранця, перцю, виконавця, майстра, січня, березня, квітня, червня, липня, дурня, пня, дня, стільця, горобця, гравця, садка, листка, струмка, ставка, ліска, тинка, денька, замку, горбка, бруска, кутка, візка, лужка, льонку, стіжка, колоска, гуртка, молотка, колобка, мотка.