Від пристані вниз за течією річки вирушив човен. Коли він проплив 29,15 км, слідом за ним відправився катер зі швидкістю 16,5 км/год. Швидкість човна в 1.5 разу меньша, ніж швидкість катера. Скільки часу потрібно катеру, щоб на...
Від пристані вниз за течією річки вирушив човен. Коли він проплив 29,15 км, слідом за ним відправився катер зі швидкістю 16,5 км/год. Швидкість човна в 1.5 разу меньша, ніж швидкість катера. Скільки часу потрібно катеру, щоб наздогнати човен?
Ответ(ы) на вопрос:
Находим из условия скорость лодки: 1) 16,5: 1,5 = 11 км/ч; Обозначим за Х время, которое необходимо катеру, чтобы догнать лодку, и используя формулу S=Vt (расстояние равно скорости умн. на время) составим уравнение: 16,5*Х = 29,15 + 11Х; 5,5Х = 29,15 Х = 5,3ч Вiдповiдь: 5,3 год. потрібно катеру, щоб наздогнати човен. PS:если неправильно, просто отметь как "нарушение")