Від станції одночасно вирушили в протилежних напрямках рейсовий автобус і таксі. яка відстань буде між ними через 2 години, якщо швидкість руху автобуса становила 50 км/год, а швидкістьруху таксі - 70 км/год?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
50*2=100 км проїхав автобус за 2 години 70*2=140 км проїхало таксі за 2 години 100+140=240 км відстань між автобусом і таксі через 2 години