Від залізничного вокзалу одночасно назустріч один одному рушили два поїзда. Перший поїзд рухався зі швидкістю 72 км/год, а другий 68км/год. Другий поїзд до зустрічі пройшов 408 км. Яку відстань до зустрічі пройшов перший поїзд?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
408/68=6год рухався другий потяг6*72=432 км проїхав до зучтрічі перший потяг