Відгадай загадку : |----------------------------------------------------|з ,,бе''' - вдаряти , з ,,ве'' сплітати , |з,,же''- на світі існувати , |з,,ка''- лопатою , з ,,ем'' - милом |з ,,ша''- то голкою ,то шолом . ||----------...

Відгадай загадку : |----------------------------------------------------| з ,,бе''' - вдаряти , з ,,ве'' сплітати , | з,,же''- на світі існувати , | з,,ка''- лопатою , з ,,ем'' - милом | з ,,ша''- то голкою ,то шолом . | |----------------------------------------------------| СЛОВА ДЛЯ ДОВІДКИ : бити , копати , мити , вити ,жити , шити ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бити, вити,жити, копати, мити, шити
Гость
з ,,бе''' - вдаряти (БИТИ), з ,,ве'' сплітати ,(ВИТИ) | з,,же''- на світі існувати (ЖИТИ), | з,,ка''- лопатою (КОПАТИ), з ,,ем'' - милом(МИТИ) | з ,,ша''- то голкою ,то шИлом .(ШИТИ) |