ВИДIЛIТЬ РЕЧЕННЯ З ПРЯМОЮ МОВОЮ. А) Я ПОДУМАВ ,ЩО ТО ПРОНЕСЛАСЬ ВОРОНА.Б) УСЕ ДОБРЕ ПЕРЕЙМАЙ ,А ЗЛА- УНИКАЙ. В) ЗГАДУЮ: ТАК Я В ДИТИНСТВI ЛЮБИВ ВИБIГТИ ВРАНЦI IЗ ХАТИ. Г) ЗАВБАЧЛИВI ГОСПОДАРI :"ВОСЕНИ БУДЬ ЩЕДРИМ,А ВЗИМКУ -ОЩАД...

ВИДIЛIТЬ РЕЧЕННЯ З ПРЯМОЮ МОВОЮ. А) Я ПОДУМАВ ,ЩО ТО ПРОНЕСЛАСЬ ВОРОНА.Б) УСЕ ДОБРЕ ПЕРЕЙМАЙ ,А ЗЛА- УНИКАЙ. В) ЗГАДУЮ: ТАК Я В ДИТИНСТВI ЛЮБИВ ВИБIГТИ ВРАНЦI IЗ ХАТИ. Г) ЗАВБАЧЛИВI ГОСПОДАРI :"ВОСЕНИ БУДЬ ЩЕДРИМ,А ВЗИМКУ -ОЩАДЛИВИМ".
Гость
Г) .............................