Відновіть пропущену ланку в логічному ланцюшку.Хорвати,волиняни,уличі,тиверці,______,сіверяни.Там где: ______, нужно вставить. Пожалуйста,помогите!

Відновіть пропущену ланку в логічному ланцюшку. Хорвати,волиняни,уличі,тиверці,______,сіверяни. Там где: ______, нужно вставить. Пожалуйста,помогите!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За літописами, у східних слов'ян напередодні утворення Київської Русі існувало 14 великих груп племен, що мали такі назви: поляни, древляни, уличі, тиверці, дуліби, бужани, волиняни, хорвати, сіверяни, в'ятичі, радимичі, дреговичі, кривичі, ільменські словени.