Відновити первісну форму фразеологізмів із переплутаними компонентами (рід і число прикметників можна змінювати). Троянська праця, нитка Тантала, ведмежа пісня, Сізіфів кінь, Аріаднина мова, муки Езопа, крокодиляча послуга, леб...

Відновити первісну форму фразеологізмів із переплутаними компонентами (рід і число прикметників можна змінювати). Троянська праця, нитка Тантала, ведмежа пісня, Сізіфів кінь, Аріаднина мова, муки Езопа, крокодиляча послуга, лебедині сльози, Гераклова арфа, Еолові подвиги.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сізіфова праця - важка, марна праця. Муки Тантала - страждання, які викликає усвідомлення близькості мети, але неможливістю її досягнути. Лебедина пісня  останній витвір художника, письменника і т.д. Троянський кінь - підступний дарунок ворогам, обманні дії. Аріаднина нитка - дороговказ, провідна нитка, порятунок. Мова Езопа - алегорична мова, де думка не висловлюється прямо. Ведмежа послуга - невдала послуга, яка призвела до негативних наслідків. Крокодилячі сльози - про удаване, нещире співчуття. Гераклові повиги - робота, яка потребує старання (можливо, силі волі)  Еолова арфа - душа людини, яка відгукується на всі події життя.