Відомо, що а-таке найменше натуральне число, що : в результаті ділення числа а-2 на 4 остача дорівнює 3, при діленні а-2 на 6 остача буде 5, а при діленні числа а на 7 отримано остачу 1. Визначте це число.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спосіб не універсальний. Просто помітила, що можна все звести до (а-1) Сподіваюся такі речі зрозумілі для вас: якщо, скажімо, число b-1 кратне 13, то і число b-14 кратне 13, число b+12 кратне 13. (Тобто будь-яке число, яке отримали із початкового відніманням/додаванням 13, буде кратне 13)