Відозмінами листка є Ответы Вусики огірка Лусочки цибулі Вусики гороху Колючки глоду Колючки кактуса

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колючки кактуса Если не ошибаюсь и в принципе есть єтому подтверждение: кактуси самі начебто з посушливих земель. витрата вологи там листям дуже великий, порівняно з колючками. в процесі еволюції листя видозмінилися в колючки, для економії цілющої вологи, яка не так вже й часто випадає в тих місцях, де кактуси проживають