Відповісти на питання на англ мові, 4-клас 1. How old are you?2. Have you got a pet?3. What is your hobby?4. When do you get up?5. Do you go to school on Sundays?6. What is it day today?

Відповісти на питання на англ мові, 4-клас 1. How old are you? 2. Have you got a pet? 3. What is your hobby? 4. When do you get up? 5. Do you go to school on Sundays? 6. What is it day today?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.I'm nine years old 2.I have a cat. 3.My hobby to collect angels. 4.I get up at 7 o'clock 5. No. I don't go. 6.Today, Tuesday. Пиши и ставь лайк