Відповісти на питання : Як слід було вчинити Петрові коли його прогнав Корж? ( Вечір проти Івана Купала ) , ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку, Петрові потрібно було боротися за своє кохання, незважаючи ні на що. Звісно, для Коржа важливі були лише матеріальні статки,тобто гроші. Я б на місці Петра не опускала руки і попробувала б заробити гроші власною працею, а не таким способом. В творі чітко показується, до чого може призвести така довірливість і нечесно зароблені гроші...
Гость
Я вважаю,що Петро ,якщо він справді кохав дочку Коржа, повинен був до останнього боротися за щастя.Оскільки Корж був багатою людиною,він хотів заможного чоловіка для своєї дочки.Тому Петро міг вигадати спосіб заробити грошей.Але ні в якому разі не слід було так чинити.