Відреагувати 1. Музей закривають у шість годин вечора. 2. У суботу ми не поїхали на е

Відреагувати 1. Музей закривають у шість годин вечора. 2. У суботу ми не поїхали на екскурсію завдяки тому, що заболів наш керівник. 3. “Хіба ревуть воли, як ясла повні” П. Мирного видавалося на Україні багато разів. 4. Повість “Микола Джеря” – одна з найкращих досягнень Нечуй-Левицького як письменника-реаліста. 5. На англійській мові на лекції ми читали твори Шекспіра. 6. Багатьом народам царської Росії було заборонено видавати газети і книги, навчати дітей на рідній мові. 7. При проведенні лабораторних занять дослід виконується в такій послідовності… 8. Туристична фірма організовує щоденні туристичні поїздки у Полтаву на суботу та неділю. 9. Герой твору боліє за нерозумно втраченим часом. 10. Студенти не додержуються тиші на перервах між заняттями. 11. Ми повинні опановувати знаннями, щоб примінити їх на практиці. 12. Основний текст протоколу ділиться на розділи, які відповідають пунктам повістки денної. 13. Були прийняті всі міри, щоб забезпечити учнів підручниками.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Музей зачиняють о шостій годині вечора. 2. У суботу ми не поїхали на екскурсію, тому що захворів наш керівник. 3. "Хіба ревуть воли, як ясла повні" П.Мирного видавався в Україні декілька разів. 4. Повість "Микола Джеря" - одне з найкращих досягнень Нечуя-Левицького як письменника-реаліста. 5.На лекції з англійської мови ми читали твори Шекспіра. 6. Народу царської Росії було заборонено видаватий газети і книги, навчати дітей рідною мовою. 7. Проводячи лабораторні заняття, дослід виконується в такій послідовності... 8. Туристична фірма організовує щоденні поїздки до Полтави в суботу та неділю. 9. Герой твору хворіє через марно втрачений час. 10. Студенти не дотримуються тиші на парервах між заняттями. 11. Ми повинні володіти знаннями, щоб застосувати їх на практиці. 12. Основний текст протоколу поділяється на розділи, які є відповідні пунктам денної повістки. 13. Були вжиті всі заходи, щоб забезпечити учнів підручниками.