Відреагувати речення:1. Я тепер дивлюся на все другими очимаю2. У другий раз будеш розумнішимю3. В якій годині почмнається урок?4. Ви не скажете, котре согоднішне число?5. Це моя сама ближча подруга.6. Я можу відповісти на любе...

Відреагувати речення: 1. Я тепер дивлюся на все другими очимаю 2. У другий раз будеш розумнішимю 3. В якій годині почмнається урок? 4. Ви не скажете, котре согоднішне число? 5. Це моя сама ближча подруга. 6. Я можу відповісти на любе питання. 7. Дякую вас за інформацію.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Я тепер дивлюся на все іншими очима. 2. Іншим разом будеш розумнішим. 3. О котрій годині починається урок? 4. Ви не скажете, яке сьогодні число? 5. Це моя найближча подруга. 6. Я можу відповісти на будь-яке питання. 7. Дякую вам за інформацію.
Гость
1.Я тепер,дивлюся на все другими очима. 2.У другий раз,будеш розумнішим. 3.В якій , годині починается урок? 4.Ви не скажете ,котре сьгоднішне число? 5.Це моя сама блища подруга. 6.Я, можу відповісти на любе питання. 7.Дякую вам за інформацію!