Відреагуйте речення При відсутності старости класу його заміняє хтось інший.Так як оратор не додержувався регламенту, то голова зборівлишив його слова.Відкривши очі,він побачив що світло в кімнаті вже виключено ,а у відкрите ві...

Відреагуйте речення  При відсутності старости класу його заміняє хтось інший.Так як оратор не додержувався регламенту, то голова зборівлишив його слова. Відкривши очі,він побачив що світло в кімнаті вже виключено ,а у відкрите вікно ллється яскраве сонячне проміння. Я встав у половині восьмої години ранку. Питання йшло про нове будівництво школи на ротязі року..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За відсутності старости класу його замінює хтось інший. Оскільки оратор не додержувався регламенту,голова зборів позбавив його слова. Відкривши очі,він побачив що світло в кімнаті вже вимкнене ,а у відкрите вікно ллється яскраве сонячне проміння.Я встав опів на восьму ранку. Питання про нове будівництво школи  розглядалося протягом року.