Видреагуйте речення ця квитка в букети сама найкраща моя подружка розвяже любу задачу книжний шкаф ми поклали злива треба закрити форточку ми вчора не успили пидписати на слидуючий рик газети

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ця квітка в букеті найкраща. Моя подружка розв'яже будь-яку задачу. тТреба закрити кватирку. Ми вчора не встигли підписати на наступний рік газети.