Відредагувати речення. 1. Виставка-продажа проходить за адресом: вул. Жуковського

Відредагувати речення. 1. Виставка-продажа проходить за адресом: вул. Жуковського, 65. 2. Місцеві власті заборонили проведення мітингу. 3. Виробництво скоротилося із-за нехватки сировини. 4. Його фамілія не відома. 5. Цей тезис не протирічить раніше затвердженому рішенню. 6. Створено сітку підприємств та управлінь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Виставка-продажа проходить за адресою: вул. Жуковського, 65 Місцева влада заборонила проведення мітингу Виробництво скоротилося через нестачу сировини Його прізвище не відоме Цей тезис не суперечить раніше затвердженому рішенню Створено мережу підприємств і управлінь