Відредагувати речення: 1) Він відноситься до мене с повагою.2) Ці питання мене не касаються.3) Екзамен для нас не являється трудністю...

Відредагувати речення:  1) Він відноситься до мене с повагою. 2) Ці питання мене не касаються. 3) Екзамен для нас не являється трудністю...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Він ставиться до мене з повагою. 2) Ці питання мене не стосуються. 3) Екзамен для нас не є трудністю.
Гость
1) Він СТАВИТЬСЯ до мене З повагою. 2) Ці питання мене не СТОСУЮТЬСЯ. 3) Екзамен для нас не Є трудністю  - але я краще волів би сказати: "Іспит для нас не є складним"