Відредагувати речення Машина притормозила біля обочини.2Гурток по вивченню географії в нашій школі.3 повернувшись із командировки,батько зустрів нас на пероні.4 Він   відноситься до мене з повагою . 5 Ці питання мене не касають...

Відредагувати речення Машина притормозила біля обочини.2Гурток по вивченню географії в нашій школі.3 повернувшись із командировки,батько зустрів нас на пероні.4 Він   відноситься до мене з повагою . 5 Ці питання мене не касаються.6 Екзамен для нас не являється трудністю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Машина зупинилась біля обочини. Гурток з вивчення географії в нашій школі. Батько зустрів нас на пероні,коли ми поровернулись з командировки. Він поважає мене. Ці питання не мають ніякого відношення до мене. Або : Ці питання мене не стосуються. Екзамен для нас це не важко.